O MNIE...

Witaj! na imię mam Artur, strony Internetowe pozycjonuje oraz projektuje od 1995 Roku z pasją! (To już ponad 28 lat!) Tania siła robocza w Indiach powoduje że moja konkurencja to wykorzystuje – Ja jednak stawiam na jakość a nie na ilość.

Strony Internetowe Pozycjonuje oraz Projektuje w Chicago. Jednak miejsce Twojej lokalizacji nie ma kompletnie znaczenia

Pozycjonowanie oraz Projektowanie stron www to nasza pasja, nie praca! Jesteśmy specjalistami w dziedzinie pozycjonowania oraz tworzenia stron internetowych. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, starając się wyznaczać nowe trendy, wykorzystując nowe technologie.

Każde zlecenie jest dla mnie cennym nowym doświadczeniem. Nie tworzę stron szablonowych, zamawiając u mnie witrynę masz pewność, że Twój wizerunek w sieci będzie niepowtarzalny oraz profesjonalnie wypozycjonowany.

Tak wyglądają strony internetowe tworzone oraz pozycjonowane w mojej firmie. Moje Projekty

Jaką stronę WWW mam stworzyć dla Ciebie!?

MOJA HISTORIA

Firma Media Express (Pozycjonowanie oraz Strony Chicago) w sieci internetu działa już od 1995 roku. W czasach gdy powstawały pierwsze strony internetowe Media Express już wtedy je tworzyła.

W 1995 roku powstał mój pierwszy polonijny portal informacyjno-ogłoszeniowy w USA “Polonia On Line” był to wtedy pierwszy polonijny portal zawierający: Serwisy ogłoszeniowe, Katalogi Firm, Fora Dyskusyjne, Voice Chat!!! oraz pierwszy odtwarzacz Polskich stacji radiowych w Internecie poprzez który pierwszy raz w w historii internetu można było posłuchać “Radio dla Ciebie” z Chicago.

W tamtych latach nie było jeszcze portali społecznościowych typu Facebook, Instagram, Twitter. Serwis “Polonia On Line” wtedy był swego rodzaju polonijnym Facebookiem który łączył ponad 25.000+ użytkowników z USA 😉

Czy masz dość tracenia pieniędzy na nieefektywne strony internetowe? Czy chcesz, aby twoja firma odniosła sukces w Chicago, ale martwi cię wysoki koszt usług marketingowych i SEO? To już koniec tego!

Jako doświadczony specjalista, działający w branży od 1995 roku, czyli już ponad 28 lat, jako jednoosobowa firma, oferuję specjalną promocję dla nowych klientów, którzy chcą skorzystać z moich usług SEO, pozycjonowanie i marketingu dla swoich stron internetowych.

Dzięki moim specjalistycznym umiejętnościom i długoletniemu doświadczeniu, twoja strona będzie widoczna w wyszukiwarkach i przyciągać klientów jak magnes, bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów, jakie oferują wielkie konglomeraty. A co najważniejsze, twoja strona będzie responsywna i dostosowana do urządzeń mobilnych, co jest niezbędne dla sukcesu w dzisiejszym świecie.

Z moim wieloletnim doświadczeniem i specjalistyczną wiedzą, jestem przekonany, że mogę pomóc twojej firmie osiągnąć sukces, na jaki zasługuje. Nie pozwól, aby twoja firma zniknęła w tłumie, skontaktuj się ze mną już dziś i razem stworzymy twój sukces!

5/5 - (5 votes)